Dėmesio! Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. lankytojų patogumui keičiasi Jonavos viešosios bibliotekos ir bibliotekos Rimkų filialo darbo laikas.
Darbo dienomis lauksime Jūsų 10:00-19:00, o šeštadieniais 10:00-16:00.
​Jonavos viešoji biblioteka nedirba valstybinių švenčių dienomis. ​Bibliotekos nedarbo laiku leidinius prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį prie pagrindinio įėjimo.​

Skelbiamas G. Kanovičiaus literatūrinės premijos laureatas

2019 m. birželio 6 d.
2019 m. birželio 18 d., antradienį, 14 val. Jonavos viešojoje bibliotekoje bus įteikta Kasmetinė respublikinė Grigorijaus Kanovičiaus literatūrinė premija.
 ​
​Susirinkusiuosius ir premijos laureatą sveikins rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, kūrinių vertinimo komisijos pirmininkas Vytauto Didžiojo universiteto profesorius istorikas Egidijus Aleksandravičius.
Renginio žiūrovai išvys teatralizuotą aktorių Valdos Bičkutės ir Mindaugo Valiuko pasirodymą pagal G. Kanovičiaus romaną, skirtą Jonavai, „Miestelio romansas“ .

Autoritetingos komisijos sprendimu, šiais metais premija po mirties atiteks rašytojui Romui Treiniui už itin originalų romaną „Dziedas“. Pasak komisijos pirmininko prof. E. Aleksandravičiaus, šis kūrinys nusipelnė premijos, nes jame perteikiamas daugiasluoksnis lietuvių, žydų, lenkų, škotų atminties audinys ir atskleidžiamas nepralaimintis herojus visuotinio dejavimo laikais.

​Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja premijos mecenatams – advokatui Rolandui Valiūnui ir Jonavos rajono savivaldybei.

​Maloniai kviečiame dalyvauti premijos įteikimo iškilmėse!

Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.