Romualdo Požerskio fotografijų parodos atidarymas

Tarptautinių fotografų grupių kelionių į Bangladešą 2016-2018 m. metu fotografas Romualdas Požerskis fiksavo vienos skurdžiausių ir tuo pat metu spalvingiausių pasaulio šalių kasdienybę, buitį, tradicines šventes, didelį dėmesį skirdamas Bangladešo vaikams, itin sunkiai ir primityviomis sąlygomis dirbantiems laivų remonto dirbtuvėse, odos apdirbimo fabrikuose Dakoje, šiukšlynuose prie Čitagongo uostamiesčio, Jaflongo akmens kasyklose, ryžių džiovyklose, plytų gamyklose, žvejų uostuose.

Atidarant šių fotografijų parodą Jonavos viešojoje bibliotekoje, R. Požerskio darbus ir filmą apie menininką pristatys režisierė Ugnė Vedeikaitė.

R. Požerskis – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius.

Atidarymas vyks rugsėjo 5 d. 17 val. Jonavos viešojoje bibliotekoje.
Maloniai kviečiame dalyvauti!