Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvės „Kaip (iš)būti“

2020 m. balandžio 16 d.
Jonavos viešoji biblioteka kviečia į nemokamas kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuves „Kaip (iš)būti“! 
DABAR – tinkamiausias metas. Nesvarbu, kokio amžiaus esi, kokias pareigas užimi, o gal tiesiog dar neatradai mėgstamo užsiėmimo. 

Ši veikla Tau tikrai tinka, jei NORI:
 rašyti,
 surasti galimybių saviraiškai,
 lavinti savo vaizduotę ir kūrybiškumą,
 sustiprinti pasitikėjimą savimi,
 augti ir keistis,
 įveikti vidinį kritiką, kuris naikina Tavo idėjas,
 pagerinti psichinę, emocinę, o kartu ir fizinę sveikatą,
 išgirsti ką apie sukurtus tekstus mano psichologas-psichoterapeutas. 
 
​Šešis ketvirtadienius iš eilės (balandžio 16, 23, 30 d. ir gegužės 7, 14, 21 d.) Jonavos viešosios bibliotekos interneto svetainėje ir socialiniame tinkle Facebook pateiksime užduotį.
Atlik užduotį ir iki kitos savaitės pirmadienio 21.00 val. siųsk ją el. paštu rasyk@jonbiblioteka.lt. Nepamiršk prie teksto nurodyti savo susigalvoto slapyvardžio. Jei nori, slapyvardžio gali nesirinkti. Tai – Tavo sprendimas. Tuomet nurodyk savo vardą ir pavardę.
  
Trečiadienį tekstai skelbiami Facebook grupėje Kūrybinio-terapinio rašymo dirbtuvės „Kaip (iš)būti“. Prisijunk ir skaityk kitų dalyvių tekstus, komentuok, dalinkis pastebėjimais. 
 
Kiekviename dirbtuvių žingsnelyje mus lydės psichologė-psichoterapeutė, lektorė, dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) trenerė, rašytoja, kūrybinio ir terapinio rašymo dirbtuvių rengėja, rašymo maratono pradininkė Lietuvoje INGA JUODKŪNĖ. Savo mintimis apie atliktą užduotį ir parašytus tekstus ji pasidalins ketvirtadieniais. 

Dirbtuvių eigoje kiekvienas dalyvis asmeniškai gaus grįžtamąjį ryšį iš psichologo-psichoterapeuto, kuris padės spręsti klausimus, susijusius su individualaus rašymo stiliaus paieškomis, tekstų autentiškumu, išskirtinumu ir pan.
​Tikime, kad po šių dirbtuvių Tu išlaisvinsi savo kūrybiškumą, kuris labai naudingas ir kasdieniniame gyvenime, įgysi patirties ir ją sėkmingai taikysi ateityje, o svarbiausia – galėsi džiaugtis ir džiuginti kitus savo sukurtais unikaliais tekstais! Pažadame įdomiausius tekstus įtraukti į viešosios bibliotekos kultūros ir istorijos metraštį „Taurosta“ bei išleisti specialiame leidinyje! Dar ne viskas – aktyviausi dalyviai bus apdovanoti bibliotekos prizais!
 
​Prieš Tavo akis – bilietas į kelionę, nuvesiančią susitikti su kuriančiuoju AŠ. Išsirašom?

Pirmoji užduotis (buvo vykdoma iki 04.20):     ČIA

​Antroji užduotis (buvo vykdoma iki 04.27):      ČIA

​Trečioji užduotis (buvo vykdoma iki 05.04):​       ČIA 

Ketvirtoji užduotis (buvo vykdoma iki 05.11):  ČIA 

Penktoji užduotis (buvo vykdoma iki 05.18):    ČIA

​Šeštoji užduotis (buvo vykdoma iki 05.26):         ČIA 

​Kyla klausimas nuo ko pradėti? Naudingais patarimais dalijasi Inga Juodkūnė:

© PigiosSvetaines.lt