Krepšininkai apie knygas

2019 m. sausio 18 d.
Sausio 15 dieną Jonavos viešojoje bibliotekoje lankėsi sporto klubo „Sintek-Jonava“ trenerio asistentas Omer Buharalli ir krepšininkai Ernestas Serkevičius, Austin Woods, Jalen Bradley. 
Šis vizitas prasidėjo nuo ekskursijos po atnaujintas Bibliotekos erdves. Krepšininkai žavėjosi estetika ir namų atmosfera tvyrančia bibliotekoje. Kraštotyros skaityklos darbuotoja trumpai supažindino su Jonavos miesto legenda bei pristatė miesto įkūrėjus Kosakovskius. Krepšininkai užsuko į Informacijos ir mokymų erdvę, kur tuo metu vyko anglų kalbos kursai. Tad tai tapo puikia proga kursų dalyviams praktiškai pritaikyti žinias – pasikalbėti angliškai. Tęsiant ekskursiją ir užsukus į Aptarnavimo skyrių, kur didžiausias knygų pasirinkimas, svečiai prasitarė, kad psichologinės knygos jiems yra įdomiausios, nes žaidžiant krepšinį labai svarbu dirbti su savo vidine būsena. Psichologija jiems taip pat padeda suprasti žmones aplink juos, o tokios žinios praverčia geram ir sklandžiam žaidimui. 
Prasidėjus diskusijai Skaitykloje svečius pasitiko fanai, kurie net nebandė slėpti džiaugsmo matydami krepšininkus. Pašnekovai noriai ir išsamiai atsakė į moderatorės užduodamus klausimus. Paklausus, kada jie suprato, kad krepšinis yra jų pašaukimas, visi vienu balsu pasakė tą patį – tai yra jų visas gyvenimas nuo pat vaikystės. Vienas iš jų – Ernestas – prisipažino, kad krepšinį pradėjo žaisti jau nuo 2 metų, o Jalen veikiausiai dar ankščiau, nes užaugo profesionalių krepšinio trenerių šeimoje. 
Buvo pasidomėta ir apie krepšininkų uždarbį. Pasirodo šie krepšininkai yra labai išmintingi ir pinigų veltui nešvaisto. Treneris Omer prisipažino, kad pirmojo savo uždarbio nebeprisimena, Austin prasitarė, kad kvailiausią ant ko jis leidžia pinigus yra ledai, kuriuos jis taip mėgsta. 
 
Paklausus, koks linksmiausias nutikimas aikštelėje komanda sutiko, kad smagiausia dalis yra ta, kai vienas iš taikliausių kolegų komandoje, mažiausiai du kartus treniruotės metu visiškai nepataiko į krepšį, tik į lentą. 

Pabaigoje paklausti apie patarimus jauniesiems krepšininkams, pašnekovai pasidalino savo išmintimi – reikia mylėti tai, ką darai, bet to neužtenka. Norint pasiekti kažko daugiau, reikia nuolatos nepaliaujamai dirbti. Be darbo neatsivers jokios galimybės. 

Nuoširdumas ir tikėjimas tuo, ką moka daryti geriausiai, spinduliavo viso susitikimo metu. Skatindami sveiką gyvenimo būdą, krepšinio populiarinimą, fanų bendruomenės augimą „Sintek-Jonava“ aktyviai bendrauja su jonaviečiais lankydamiesi mokyklose, bibliotekose, įsitraukdami į įvairias akcijas. 


Jonavos viešosios bibliotekos rinkodaros ir viešųjų ryšių specialistė
Ieva Stučinskaitė 

 Dalintis facebook
 Nusiųsti draugui
 Dalintis linkedin
 Dalintis google+
 Dalintis twitter
 Dalintis sms žinute
Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, biudžetinė įstaiga
Adresas: Žeimių g. 9, LT-55158, Jonava
 Telefonas/faksas: (8 349) 53 160 
 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas: 190313985
El. paštas: biblioteka@jonava.rvb.lt
 
​Puslapio administratorius: info@jonbiblioteka.lt 

 
© Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka
© PigiosSvetaines.lt