Dėmesio! Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. lankytojų patogumui keičiasi Jonavos viešosios bibliotekos ir bibliotekos Rimkų filialo darbo laikas. 
Darbo dienomis lauksime Jūsų 10:00-19:00, o šeštadieniais 10:00-16:00.
​Jonavos viešoji biblioteka nedirba valstybinių švenčių dienomis. ​Bibliotekos nedarbo laiku leidinius prašome grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį prie pagrindinio įėjimo.​

Ketvirtoji užduotis:

​​4-oji užduotis! Šįkart paruošėm kai ką labai įdomaus ir intriguojančio: šią savaitę pratęsime vieni kitų istorijas! Video įraše išgirsi, kuri istorija atiteko Tau. Patarimas: pradėk nuo pirminio autoriaus paskutinės pastraipos. Ją persirašyk pas save kaip citatą kabutėse (nurodyk šaltinį) ir tada jau pradėk rašyti savo tekstą. Išsamiai apie užduotį papasakos mūsų dirbtuvių vedlė Inga Juodkūnė. Jei Tau tekęs tekstas reikalingas word formate, parašyk rasyk@jonbiblioteka.lt ir mes atsiųsime!
 O dabar, pasižiūrėk, pasižymėk, skaityk, susigyvenk, išaugink savyje istorijos tęsinį ir parašyk. Teksto apimtis 300-600 žodžių. Tekstų laukiame iki gegužės 11 d. 21 val. Sėkmės!

Vieniems iššūkiai patinka, kitiems ne, bet išėjimas iš savo komforto zonos – visada į naudą! Matome, kad mūsų rašytojams tai nebuvo problema! 
​Ketvirtosios užduoties tekstai:

© PigiosSvetaines.lt