2014 November of 23rd Sunday

JONAVOS  RAJONO  SAVIVALDYBĖS  VIEŠOJI  BIBLIOTEKA

VIKTORINOS „KĄ ŽINAI APIE EUROPOS SĄJUNGĄ“  NUOSTATAI

I. VIKTORINOS TIKSLAS

1. Skatinti visuomenę domėtis ir gilinti žinias apie Europos Sąjungą.
2. Paminėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungos sukaktį ir Europos dieną.

II. VIKTORINOS DALYVIAI

3. Viktorinoje kviečiami dalyvauti visi asmenys, norintys pasitikrinti ir pagilinti žinias apie Europos Sąjungą.
4. Viktorinoje negali dalyvauti Viešosios bibliotekos ir filialų darbuotojai.

III. VIKTORINOS ORGANIZAVIMAS

5. Viktorina vyks 2010 m. nuo balandžio 1 d. iki gegužės 1 d.
6. Informacija apie viktoriną, viktorinos nuostatai  ir klausimai bus  skelbiami Viešosios bibliotekos svetainėje www.jonbiblioteka.lt., socialiniuose tinkluose.
7. Visi viktorinos klausimai susiję su Europos Sąjunga. Viktorinos dalyvis turi atsakyti į 17 pateiktų klausimų ir 18 klausime nurodyti savo asmeninius kontaktus. Kontaktai bus panaudoti susisiekimui su viktorinos laimėtojais.
8. Atsakęs į visus viktorinos klausimus, dalyvis paspaudžia mygtuką Toliau. Nepriklausomai ar dalyvis į visus klausimus atsakė teisingai, atsakymai užskaitomi ir reikia paspausti Baigti apklausą. Bandymų atsakyti į viktorinos klausimus skaičius ribojamas – bus užskaitytas tik pirmas bandymas.
9. Viktorinos nugalėtojus išaiškins Jonavos viešosios bibliotekos direktorės įsakymu patvirtinta Vertinimo komisija.
10. Bus išaiškinti 3 viktorinos nugalėtojai ir apdovanoti prizais. Jei teisingai atsakiusių į viktorinos klausimus bus daug, nugalėtojai bus renkami burtų keliu.
11. Viktorinos aptarimas įvyks Viešojoje bibliotekoje gegužės 9 dieną. Su viktorinos nugalėtojais dėl apdovanojimų įteikimo bus susisiekta elektroniniu paštu arba telefonu.

IV. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

12. Viktorinos organizatorius – Viešoji biblioteka. Viktorinos klausimus paruošė Informacijos ir kraštotyros skyrius. Koordinatorė – Regina Lukoševičienė
13. Daugiau informacijos el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. (8 349) 61594.

Atnaujinta Penktadienis, 01 Balandis 2011 08:54

| | | |